تهران پک | صنعت بسته بندی

09129401127-درخواست آنلاین

شبکه های اجتماعی تهران پک

روزی حرف اول را میزدیم ، امروز حرف آخر را

این مجموعه در سال 1365 توسط جناب آقای مرتضی طهرانی تاسیس شده است.

با سابقه و اعتبار ایشان توانستیم سیستم بسته بندی را متحول کنیم و با درایت ایشان نسبت به بازار داخلی و خارجی حرفی نو را بیان کنیم ، امروز توانستیم با تجربه پر بار، این سیستم را در قالب شرکت تهران پک با مدیریت آقای مهندس مسعود طهرانی با گستردگی محصولات و خدمات بسته بندی را به همگان معرفی کنیم.

شرکت تهران پک در زمینه تولید، مشاوره و فروش ماشین آلات شرینک ، وکیوم ، سیل وکیوم و مواد مصرفی از قبیل فیلم شرینک پلی الفین و پی وی سی فعالیت دارد.

تهران پک مجموعه پیشرو در صنعت بسته بندی  بوده و همواره تلاش کرده تکنولوژی های روز دنیا را در صنعت بسته بندی کشور عزیزمان ایران پیاده سازی نماید تا بتواند خدماتی نو در شأن ملت عزیز ارائه دهد.

تهران پک جهت افزایش رضایت مندی مشتریان خود همواره سعی و تلاش در ارائه بهترین خدمات نموده است.

تهران پک به عنوان اولین ارائه دهنده فیلم شرینک پلی الفین در بازار ایران بوده و سعی نموده یکی از بهترین کیفیت های موجود در بازار جهانی را به متقاضیان خود ارائه دهد ، به همین دلیل با صنایع بزرگ ایران همکاری بسیار خوبی برقرار نموده است.

افتخار ما همکاری مستمر با بسیاری از شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها و صنوف مختلف میباشد.

تهران پک جهت معرفی محصولات و خدمات خود در این سال ها فعالیت های گسترده ای طی این سال ها انجام داده است که میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

1. حضور فعال در بیش از پنجاه نمایشگاه داخلی کشور جهت مصرف خدمات و محصولات

2. عضویت در سازمان جهانی بسته بندی WPO و اتحادیه بسته بندی آسیا AFC

3. تبلیغات و ارائه مقاله در مجله تخصصی چاپ و بسته بندی

4. همکاری با چهل عامل فروش در سطح کشور جهت پخش کالا و محصولات

رضایتمندی مشتریان

شعب فعال در استانها

کیفیت برتر

چشم انداز

مهندس مسعود طهرانی

شرکت تهران پک به عنوان شرکت برتر ایرانی در حوزه صنعت بسته بندی به روزی می اندیشد که به عنوان پرچمدار و رهبر صنعت بسته بندی در بازار داخلی و خارجی ارائه خدمات نماید. و امید است بتوانیم این رسالت ملی را با بهترین نحوه به انجام برسانیم.